Традиционални пријем код начелника за малишане

Posted by admin in АКТУЕЛНОСТИ | Comments Off on Традиционални пријем код начелника за малишане

Начелник општине Лопаре Радо Савић је 5. октобра 2017. године приредио пријем за малишане Дјечијег вртића Лопаре поводом традиционалног обиљежавања Дјечије недјељe. Мали гости и њихови васпитачи захвалили су се на подршци општине Лопаре и начелнику уручили поклоне које су сами израдили. Као и претходних година општина Лопаре је дјеци обезбиједила пригодне пакетиће које је поред начелника општине уручио и предсједник СО-е Лопаре Миленко Ристић.
Дјечија недјеља обиљежена је и маскенбалом лопарских малишана испред Центра за културу и информисање, гдје су дјеца на својствен начин цртањем по улици испољила своју машту као и низом пригодних активности које се одржавају ове седмице.