ДЈЕЦА ИЗ ВРТИЋА ПОСЈЕТИЛА НАЧЕЛНИКА ОПШТИНЕ

Posted by admin in АКТУЕЛНОСТИ | Comments Off on ДЈЕЦА ИЗ ВРТИЋА ПОСЈЕТИЛА НАЧЕЛНИКА ОПШТИНЕ

Дјеца из вртића у Лопарама посјетила су начелника општине Раду Савића и уручили му поклоне које су сами израдили поводом обиљежавања Недјеље дјетета. “Као знак захвалности начелнику за подршку најмлађим суграђанима дјеца су донијела скромне поклоне које су израдили са својим другарима и уз помоћ васпитача”, рекла је новинарима директор Дјечијег вртића “Лопаре” Даниела Цвијановић. Савић је изразио задовољство овом посјетом и пожелио да сва дјеца са подручја општине, као и сва дјеца свијета, имају лијепо и срећно дјетињство и добру будућност. “Дјеца су највеће богатство и наша будућност. Важно је да брига о дјеци буде на високом нивоу током цијеле године, а Недјеља дјетета служи да скрене пажњу цијелом друштву на ту потребу”, рекао је Савић. Он је делегацији дјеце из вртића уручио поклоне за њих и њихове другаре, а дјеца су се представила и са пригодним програмом. У Дјечијем вртићу “Лопаре” активности поводом Недјеље дјетета организоване су од понедјељка, 5. октобра, до недјеље, 11. октобра.