МАЛИШАНИ ИЗ ВРТИЋА ОДРЖАЛИ ПРИРЕДБУ ПОВОДОМ НОВОГОДИШЊИХ И БОЖИЋНИХ ПРАЗНИКА

Posted by admin in АКТУЕЛНОСТИ | Comments Off on МАЛИШАНИ ИЗ ВРТИЋА ОДРЖАЛИ ПРИРЕДБУ ПОВОДОМ НОВОГОДИШЊИХ И БОЖИЋНИХ ПРАЗНИКА

Поводом новогодишњих и божићних празника малишани Дјечијег вртића Лопаре, заједно са својим васпитачима припремили приредбу са веома богатим садржајем.
Велика сала Центра за културу је била испуњена и посјетиоци, међу којима су били и родитељи и родбина малишана, су аплаузима наградили труд и умијеће дјеце и васпитача.
Даниела Цвијановић, директор Дјечијег вртића у Лопарама је казала да је програм, који се традиционално припрема, прилагођен крају старе и почетку нове године и наступајућих божићних празника, те да је уз велико залагање дјеце и васпитача успјешно реализован.
„Малишанима из наше установе је Дјед Мраз данас уручио пакетиће, које је општина Лопаре припремила за сву дјецу са подручја локалне заједнице, а они су се вечерас својим наступом одужили за поклоне које су добили поводом новогодишњих и божићних празника“, навела је Цвијановићева.